soutěž

evropský lídr v exportu ovoce

Anecoop – přední evropský exportér
ovoce a zeleniny

Společnost Anecoop je evropským lídrem v exportu čerstvého ovoce a zeleniny ze Španělska, jeden z hlavních evropských dodavatelů čerstvých produktů a zároveň je Anecoop druhou nejdůležitější společností v distribuci čerstvého citrusového ovoce na světě.

Úspěch firmy v minulých letech přivedl Anecoop na privilegovanou pozici v tomto sektoru podnikání. V současné době spolupracuje Anecoop s více než 30 000 farmáři. Během třiceti let své existence se firma etablovala v oblasti pěstování a vývozu citrusových plodů nejen v Evropě, ale i ve světě. Její produkty jsou vyváženy do více než 50 zemí světa. Například v roce 2006 Anecoop vyprodukoval více než 620 000 tun ovoce a zeleniny.
Anecoop
Klíčem úspěchu společnosti Anecoop s ostatními organizacemi jsou obchodní metody a rozvoj kvalitního systému aplikovaném na jejich potřeby.
Tyto systémy plně vyhovují nejpřísnějším standardům kvality stanovených uznávanými mezinárodními organizacemi.
V souladu s nimi vytvořil Anecoop v roce 1998 ochrannou známku Naturane pro ovoce a zeleninu. Systém Naturane zahrnuje vlastní přísné předpisy pro integrovanou výrobu čerstvého ovoce a zeleniny a spolupráci s partnerskými zemědělci.
citrusy peckovice ostatní ovoce zelenina
citróny
pomeranče
mandarinky
grapefruity
švestky
meruňky
nektarinky
broskve
kaki Persimon Bouquet
jablka, hrušky mišpule
trešně, jahody
chirimoya
papriky, okurky, rajčata, zelí, saláty
brokolice, česnek, mrkev, pórek
cibule, květák, kapusta, lilek
cuketa, celer brambory
kvalita se zárukou

Bouquet – nejvyšší záruka kvality

Bouquet je speciální označení pro vybrané produkty prémiové kvality společnosti Anecoop. Pro spotřebitele je zárukou vysoké kvality a prvotřídní chuti. V mnoha případech jde výhradně o sezónní zboží, dostupné na českém trhu pouze několik měsíců v roce. Značka Bouquet byla poprvé použita před 16 lety, kdy společnost Anecoop uvedla na trh novátorský produkt – vodní meloun bez jadérek. Od té doby se škála Bouquet produktů rozrostla nejen o další čtyři druhy melounů (růžový, žlutý, mini a černý), ale i o množství dalších druhů ovoce i zeleniny.

Vysoký standart splňují také plody s označením Bouquet Naturane.

Produkty Naturane splňují nejpřísnější normy dodržované v průběhu celého procesu výroby – od pěstování a sklizně, přes manipulaci, skladování a distribuci. Označení Bouquet Naturane zaručuje, že byly produkty vypěstovány způsobem ohleduplným k životnímu prostředí, podle mezinárodních norem a v souladu s principy udržitelného rozvoje. Spotřebitelům toto označení nabízí jistotu kvalitních, zdravých a šťavnatých produktů, sklizených v nejvhodnějším stádiu zralosti a skladovaných v podmínkách zaručujících jejich čerstvost.